India vs England 4th Test

Четвърти Тест: Индия срещу Англия

Индийският отбор по крикет се изправя срещу английския отбор по крикет на живописния стадион „Мотъра“ в Ахмадабад в четвъртия и последен тест от поредицата Mastercard-Paytm Трофей Вираат Кохли-Бен Стоукс.

След като спечелиха първия тест с иннинги и 227 ръна, Англия направи равенство във втория мач в Ченнай, единствено за да поеме Индия серията с победа с 10 кали във вечнозеления стадион Sardar Patel в Ахмадабад в третия тест. В четвъртия и последен тест Индия се стреми да осигури поредицата, докато Англия е решена да я изравни 2-2.

И двата отбора са натрупали редица класни играчи и битката със сигурност ще бъде завладяваща. В състава на Индия фигурират звездни играчи като Вираат Кохли, Рохит Шарма и Ришаб Пант, докато Англия ще разчита на Джо Рут, Бен Стокс и Джоф Арчър, наред с други.

Мачът ще се играе на 4-8 март и феновете могат да очакват вълнуващ крикет.