Live Scores

Футбол Австралия - Висша Лига на Тазмания 00' Ланчестън Сити [8] Ланчестън Сити 0-0 Саут Хобарт [4] Саут Хобарт
Футбол Австралия - Дарвин Висша Лига 00' Миндил Ейсис 0-0 Хеленик АК Хеленик АК
Футбол Австралия - Висша Лига на Тазмания 00' Гленорчи Найтс [2] Гленорчи Найтс 0-0 Кингбороу Лайънс [3] Кингбороу Лайънс
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 02' Eintracht Frankfurt (CarlWhizzer) Esports 1-0 Wolfsburg (Sima) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 02' TSG Hoffenheim (Kit) Esports 0-0 Cologne (OoLancer) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 05' Lokomotiv Moscow (KravaRK) Esports 0-0 Spartak Moscow (JKey) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 05' CSKA Moscow (Plevis) Esports 2-0 Shakhtar Donetsk (Mr.Jab) Esports
Футбол Австралия - Тазмания - Шампионат 09' Олимпия Уориърс резерви Олимпия Уориърс резерви 0-0 Hobart United
Футбол Австралия - ФКПЛ Куинсланд до 20 20' Митчелтън до 20 0-0 Уинум Уулвс до 20
Футбол Австралия - Висша Лига на Куинсланд - Жени 21' Дъ Гап НПЛ жени [6] Дъ Гап НПЛ жени 1-1 ФК Лайънс жени [1] ФК Лайънс жени
Футбол Япония - Джей Лига 3 23' Azul Claro Numazu [14] Azul Claro Numazu 0-0 Fukushima Utd [16] Fukushima Utd
Футбол Australia Brisbane Premier Reserve League 23' Албани Крийк резерви 2-0 Грейндж Тисъл резерви
Футбол Тайван - Мулан Лига - Жени 23' Хуалян жени 1-0 Интер Таоюан жени
Футбол Австралия - Висша Лига 2 до 20 на Нов Южен Уелс 23' Бонириг Уайт Ийгълс до 20 1-0 Ст Джордж Сейнтс до 20
Футбол Япония - Джей Лига 3 23' Фуджиеда МИФК [6] Фуджиеда МИФК 0-0 Roasso Kumamoto [2] Roasso Kumamoto
Футбол Япония - Джей Лига 3 23' Блаублиц Акита [1] Блаублиц Акита 0-0 Gainare Tottori [3] Gainare Tottori
Футбол Япония - Джей Лига 2 23' Matsumoto Y FC [18] Matsumoto Y FC 0-1 V-Varen Nagasaki [2] V-Varen Nagasaki
Футбол Австралия - Голд Коуст - Лига 1 24' Туийс Юнайтед 1-1 Мудгеераба
Футбол Australia Brisbane Premier Reserve League 24' Кабуултуре резерви 2-1 Дъ Гап резерви
Футбол Австралия - Тазмания - Шампионат 27' Метро Клермон 1-0 Саутийст Юнайтед
Футбол Австралия - Голд Коуст - Лига 1 28' Рънуей Бей 0-1 Бонд Булшаркс
Футбол Тайван - Лига - Дивизия 2 28' Интер Таоюан 1-0 СФИ
Футбол Австралия - Висша Лига на Кепитал Територи 33' Канбера Кроатиа ФК [1] Канбера Кроатиа ФК 0-0 Белконен Юнайтед [2] Белконен Юнайтед
Футбол Австралия - Голд Коуст - Лига 1 - Резерви 40' Пасифик Пайнс резерви 1-0 Кингсклиф резерви
Футбол Австралия - НПЛ Куинсланд до 20 42' Лионс до 20 4-0 Редландс Юнайтед до 20
Футбол Австралия - НПЛ Куинсланд до 20 44' Голд Коуст Найтс до 20 2-0 Голд Коуст Юнайтед до 20
Футбол Австралия - Щат Южна Австралия - Лига 1 45' Уестърн Страйкърс Уестърн Страйкърс 0-2 Уест Торънс Биркала Уест Торънс Биркала
Футбол Австралия - ФКПЛ Куинсланд до 20 45' Логан Лайтнинг до 20 3-0 Саутс Юнайтед до 20
Футбол Австралия - Висша Лига на Куинсланд - Жени 45' СУК Тъндър жени [9] СУК Тъндър жени 1-1 Капалаба жени [2] Капалаба жени
Футбол Австралия - Щат Южна Австралия - Лига 1 45' Сийфорд Рейнджърс 2-2 Аделаида Виктъри
Футбол Австралия - Щат Южна Австралия - Лига 1 45' Фулъм Юнайтед 0-1 Саут Аделейд Саут Аделейд
Футбол Австралия - Щат Южна Австралия - Лига 1 45' Плейфорд 0-0 Стърт Лайънс Стърт Лайънс
Футбол Австралия - Щат Южна Австралия - Лига 1 45' Западна Аделаида Западна Аделаида 0-2 Уайт Сити Уайт Сити
Футбол Австралия - Южна Австралия Висша Лига 45' Модбъри Джетс [10] Модбъри Джетс 1-2 Къмбърланд Юнайтед [8] Къмбърланд Юнайтед
Футбол Австралия - Южна Австралия Висша Лига 45' Кембълтаун Сити [3] Кембълтаун Сити 2-1 Аделаида Кометс [1] Аделаида Кометс
Футбол Австралия - Висша Лига на Южна Австралия - Резерви 52' Аделаида Олимпик резерви 1-0 Аделаида Блу Ийгълс резерви
Футбол Австралия - Северен НЮУ - Лига на Резервите 60' Уестън Уъркърс резерви 0-1 Ламбтън Джафас резерви
Футбол Австралия - Южна Австралия Висша Лига 65' Кройдън Кингс [4] Кройдън Кингс 3-0 Аделаида Сити [5] Аделаида Сити
Футбол Япония - Джей Лига 2 65' Ventforet Kofu [4] Ventforet Kofu 0-0 Kyoto Sanga FC [6] Kyoto Sanga FC
Футбол Австралия - Висша Лига на Голд Коуст 66' Southport Southport 1-3 Робина Сити
Футбол Австралия - Висша Лига на Бризбейн - Жени 66' Куумера жени [3] Куумера жени 1-0 Карина жени [10] Карина жени
Футбол Япония - Джей Лига 2 66' Albirex Niigata [8] Albirex Niigata 0-0 Tokushima Vortis [3] Tokushima Vortis
Футбол Япония - Джей Лига 67' Consadole Sapporo [13] Consadole Sapporo 0-0 Gamba Osaka [9] Gamba Osaka
Футбол Русия - Дивизия 1 68' SKA Energia Khabarovsk [10] SKA Energia Khabarovsk 0-0 Baltika Kaliningrad [3] Baltika Kaliningrad
Футбол Австралия - Уестърн Австралия - Лига до 20 69' Балката до 20 1-2 Ингълууд Юн до 20
Футбол Монголия - Висша Лига 69' FC Ulaanbaatar 3-0 Ulaanbaatar City Ulaanbaatar City
Футбол Япония - Лига Л1 - Жени 69' Iga FC Kunoichi Women [7] Iga FC Kunoichi Women 1-0 Ehime FC Women [10] Ehime FC Women
Футбол Австралия - Уестърн Австралия - Лига до 20 69' Гвелуп Хърватия до 20 1-0 Йондалуп до 20
Футбол Kazakhstan Division 1 70' Sport Academy Kairat Sport Academy Kairat 2-2 Сдушор-8 Сдушор-8
Футбол Австралия - Уестърн Австралия - Лига до 20 70' Армдейл до 20 0-1 Флореат Атина ПОД 20
Футбол Япония - Лига Л2 - Жени 70' Nittaidai FC Women 1-0 Chifure AS Elfen Saitama Women Chifure AS Elfen Saitama Women
Футбол Австралия - Лига 1 на ЗА - Резерви 71' Форестфийлд Улд Резерви 2-2 Йоондалуп Юн резерви
Футбол Австралия - Уестърн Австралия - Лига до 20 71' Соренто до 20 1-1 Кокбърн сити U20
Футбол Solomon Islands S League 72' Хендерсън Ийлс Хендерсън Ийлс 2-0 Марист Файър ФК Марист Файър ФК
Футбол Австралия - Уестърн Австралия - Лига до 20 73' Пърт СК до 20 5-0 Рокингам Сити до 20
Баскетбол еБаскетбол - Live Arena - 4x5 мин. 3 - 04:42 BOS Celtics (88fireburn) Esports 34-39 GS Warriors (Aphex) Esports
Баскетбол еБаскетбол - Live Arena - 4x5 мин. 2 - 00:26 LA Clippers (Shiva) Esports 31-33 HOU Rockets (BoBBy) Esports
Баскетбол Приятелски Мачове на Клубове - Жени 2 - 04:00 РГУФКСМИТ Москва жени 28-11 Академия Спорт Университет Казан жени
Баскетбол Япония - БЛ - Жени 3 - 07:42 Tokyo Haneda Vickies Women 47-48 Chanson V-Magic Women
Баскетбол Япония - БЛ - Жени 3 - 09:23 Denso Iris Women 23-29 Mitsubishi Koalas Women
Баскетбол Приятелски Мачове 4 - 00:55 OrelGU Университи 93-93 Akademia Sporta Kazan University
Баскетбол Австралия - Уората Лига - Жени 4 - 09:27 Хорнзби Спайдърс жени 46-55 Сентрал Коуст Крузейдърс жени
Волейбол Русия - Лига Про Легион-про 23-18 Торнадо-про
Волейбол Russia Youth League Cup Women Tyumen 2 Youth Women 8-14 Dynamo Krasnodar Youth Women
Волейбол еВолейбол - Лига Про Mexico W (spindly-spout2) Esports 15-15 Dominican Republic W (Misory-13)
Бейзбол Япония - НПБ 09/19 05:00 Ракутен Ийгълс Ракутен Ийгълс 1-0 Softbank Hawks Softbank Hawks
Бейзбол Япония - НПБ 09/19 05:00 Ханшин Тайгърс Ханшин Тайгърс 0-3 Чуничи Драгонс Чуничи Драгонс
Бейзбол Япония - НПБ 09/19 05:00 Лоте Марийнс Лоте Марийнс 0-1 Нипон Хам Файтерс Нипон Хам Файтерс
Бейзбол Япония - НПБ 09/19 05:00 Yomiuri Giants Yomiuri Giants 0-3 Йокохама Бей Старс Йокохама Бей Старс
Бейзбол Япония - Лига на Резервите 09/19 04:00 Орикс Бъфалос резерви 4-0 СофтБанк Хоукс резерви
Бейзбол Япония - Лига на Резервите 09/19 04:00 Ракутен Игълс - Резерви 7-7 Йомиури Джайънтс резерви
Бейзбол Япония - Лига на Резервите 09/19 04:00 Йокохама Бей Старс - Резерви 5-4 Сейбу Лайънс резерви
Хокей на лед Лига Про - Кратък Хокей - 3х10 мин. 1 - 00:00 Калинински Фронт 0-0 Белие Лдини
Крикет Крикет 09/19 04:00 Ранчи Райдърс 114/9,61/2 Данбад Дайнамос
Ръгби Юниън Shute Shield 57:27 Сидни Унив. [4] Сидни Унив. 12-42 Рандуик [5] Рандуик
Ръгби Лийг NRL 53:47 Менли Сий Игълс Менли Сий Игълс 12-36 Голд Коуст Тайтънс Голд Коуст Тайтънс
Футзал Thailand Premier League 01:58 Депт. Оф Хайуейс 2-4 Тайпорт Тайпорт
Тенис на маса Сетка Купа Oleksandr Hordiichuk 0-0 Artem Yurkov
Тенис на маса Moscow Liga Pro Women Генадий Карповкин 0-0 Сергей Ганцев
Тенис на маса Czech Liga Pro Jan Svoboda 0-0 Milan Klement
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Nazarii Kovalchuk 0-5 Oleksii Haponov
Тенис на маса Сетка Купа Максим Марчук 3-7 Serhii Bondarenko
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 11-4 Viktor Trachuk 8-6 Олег Шевчук
Тенис на маса Сетка Купа 8-11 Андрий Пискун 6-7 Dmytro Khairov
Тенис на маса Сетка Купа 4-11,12-10 Olha Yureneva 4-6 Nadiia Harmash
Тенис на маса Moscow Liga Pro Women 11-5,4-11,11-4 Vladimir Sinkovskiy 0-4 Andrey Sadkov
Тенис на маса Moscow Liga Pro Women 7-11,11-6 Igor Poletaev 2-0 Игор Матвейев
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 4-11,11-8 Vsevolod Broyakovskyi 2-3 Vitalii Lievshin
Тенис на маса Сетка Купа 7-11,11-8,11-6 Анджела Хассан 0-0 Olha Kurpa
Тенис на маса Сетка Купа 7-11,12-10,9-11 Taras Bonishchuk 5-6 Валентин Поваляев
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 12-10,11-9,9-11,5-11 Владислав Волоков 2-0 Олександр Дзябура
Нетбол Super Netball 09/19 05:00 Аделаида Тандърбърдс 43-42 НЮУ Суифтс
еСпортове DOTA2 - BTS Pro Series SEA 00:00 Fnatic Fnatic 0-0 BOOM Esports
еСпортове KOG - KPL Fall 00:25 Edward Gaming Edward Gaming 0-0 GK Gaming
еСпортове DOTA2 - China Pro Cup 00:00 Sparking Arrow Gaming 0-1 LBZS