Live Scores

Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 02' France (TAKA) Esports 0-0 Belgium (Chellovekk) Esports
Футбол Ефутбол - Liga Pro - 12 мин. игра 02' Fints (FIN) Esports 1-0 BlueMountState (BMS) Esports
Футбол Ефутбол - Battle - 8 мин. игра 03' Germany (dm1trena) Esports 2-0 Portugal (Upcake22) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 09' Barcelona (Walker) Esports 1-0 Sevilla (Void) Esports
Футбол Ефутбол - Live Arena - 10 мин. игра 09' A.Bilbao (Weeman) Esports 0-2 A.Madrid (praym) Esports
Футбол Ефутбол - Liga Pro - 12 мин. игра 12' MODFX (MOD) Esports 0-1 Tahcop73 (TAH) Esports
Футбол Танзания - Първа Дивизия 41' Fountain Gate FC 1-0 Аруша
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 41' Gimnasia LP Reserves 0-0 Velez Sarsfield Reserves
Футбол Макао - Първа Дивизия 43' Ханг Сай 1-4 Спортинг Макао
Футбол Израел - Лига Бет - Север 44' Макаби Ирони Яфия 1-1 Ахва Кфар Манда
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 44' Colon Reserves 0-1 Union Santa Fe Reserves
Футбол Руанда - Национална Лига 44' Sunrise FC [3] Sunrise FC 1-0 Espoir FC [1] Espoir FC
Футбол Израел - Лига Леумит 45' Hapoel Nir Ramat Hasharon [5] Hapoel Nir Ramat Hasharon 0-1 Hapoel Rishon Lezion [7] Hapoel Rishon Lezion
Футбол Израел - Лига Леумит 45' Aпоел Раанана [11] Aпоел Раанана 2-0 FC Kafr Qasim [12] FC Kafr Qasim
Футбол Руанда - Национална Лига 45' AS Kigali [1] AS Kigali 2-0 Etincelles [4] Etincelles
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45' Lanus Reserves 1-1 CA Talleres de Córdoba Reserves
Футбол Израел - Лига Леумит 45' Hapoel Afula [9] Hapoel Afula 0-0 Hapoel Akko [14] Hapoel Akko
Футбол Израел - Лига Леумит 45' Hapoel Umm al-Fahm [6] Hapoel Umm al-Fahm 1-0 Hapoel Petah Tikva [5] Hapoel Petah Tikva
Футбол Танзания - Лига - Жени 45' Simba Sports Club Women 3-1 Кигома Систерс жени
Футбол Руанда - Национална Лига 45' Musanze FC [3] Musanze FC 0-1 Police FC [2] Police FC
Футбол Израел - Лига Леумит 45' Апоел Йерусалим [2] Апоел Йерусалим 0-0 Hapoel Ramat Gan [5] Hapoel Ramat Gan
Футбол Израел - Лига Леумит 45' Hapoel Nof HaGalil [1] Hapoel Nof HaGalil 3-0 Hapoel Iksal Imad [6] Hapoel Iksal Imad
Футбол Русия - Висша Лига жени 45' Чертаново Жени [5] Чертаново Жени 0-1 Ростов жени [7]
Футбол Израел - Лига Леумит 45' Sektzia Nes Tziona [3] Sektzia Nes Tziona 1-1 Beitar Tel Aviv Bat Yam [4] Beitar Tel Aviv Bat Yam
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45' Racing Club Reserves 1-2 San Lorenzo Reserves
Футбол Украйна - Първа лига 45' Hirnyk-Sport Horishni Plavni [8] Hirnyk-Sport Horishni Plavni 1-2 Alians Lypova Dolyna [7] Alians Lypova Dolyna
Футбол Украйна - Първа лига 45' FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk [15] FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 0-0 Ahrobiznes Volochysk [4] Ahrobiznes Volochysk
Футбол Хърватска - 1.Лига 45' NK Lokomotiva Zagreb [9] NK Lokomotiva Zagreb 1-1 Slaven Belupo [7] Slaven Belupo
Футбол Украйна - Първа лига 45' MFK Mykolaiv [5] MFK Mykolaiv 1-0 Chernomorets Odessa [2] Chernomorets Odessa
Футбол Бангладеш - Висша Лига 45' [11] Утар Баридхара Клуб 0-0 Бангладеш Полийс Клуб [9]
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45' Platense Reserves 0-0 Rosario Central Reserves
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45' Atletico Tucuman Reserves 1-0 Defensa y Justicia Reserves
Футбол Уганда - Висша Лига 45' Уасико Джайънтс ФК [13] Уасико Джайънтс ФК 4-0 UPDF FC [7] UPDF FC
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45' Patronato Parana Reserves 0-2 Boca Juniors Reserves
Футбол Турция - 1 Лига 45' Boluspor [12] Boluspor 1-0 Eskisehirspor [18] Eskisehirspor
Футбол Унгария - 1-ва Дивизия до 19 45' Ferencvarosi TC U19 0-0 Хонвед Будапеща до 19 Хонвед Будапеща до 19
Футбол Румъния - Лига 2 45' FK Csikszereda Miercurea Ciuc [5] FK Csikszereda Miercurea Ciuc 1-1 CS Mioveni [3] CS Mioveni
Футбол Танзания - Втора Дивизия 45' DTB FC 1-2 Дар Сити ФК
Футбол Руанда - Национална Лига 45' Marines FC [2] Marines FC 0-0 Mukura [4] Mukura
Футбол Танзания - Първа Дивизия 45' Памба СК Памба СК 0-0 Kitayosce FC
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45' Huracan Reserves 0-0 CA Independiente Reserves
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45'<sup>+1</sup> Argentinos Jrs Reserves 2-0 Estudiantes LP Reserves
Футбол Уганда - Висша Лига 45'<sup>+1</sup> УРА [1] УРА 2-0 Ондупрака [12] Ондупрака
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 45'<sup>+2</sup> Newell's Reserves 3-2 Sarmiento Reserves
Футбол Аржентина - Лига на Резервите 46'<sup>+1</sup> CA River Plate Reserves 2-1 CA Aldosivi Reserves
Футбол Танзания - Първа Дивизия 47'<sup>+2</sup> Mbao FC Mbao FC 1-0 Транзит Камп
Футбол Украйна - Първа лига 47' FC Veres Rivne [1] FC Veres Rivne 0-0 Кристал Керсон [16] Кристал Керсон
Футбол Израел - Лига Леумит 49'<sup>+4</sup> Maccabi Ahi Nazareth [10] Maccabi Ahi Nazareth 0-1 Hapoel Kfar Shalem [16] Hapoel Kfar Shalem
Футбол Израел - Лига Алеф Север 53' Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Migdal Haemeq 2-1 Hapoel Bnei Arrara Ara
Футбол Израел - Лига Алеф Север 53' MS Tzeirey Taibe 1-1 Hapoel Bnei Zilpah
Футбол Италия - Серия Б 85' Реджана 1919 [18] Реджана 1919 1-2 Spal [9] Spal
Футбол Лига Еровнули 2 - Грузия 86' FC Rustavi [9] FC Rustavi 2-1 ФК Гарежи [5] ФК Гарежи
Футбол Израел - Лига Бет - Юг 87' Hapoel Hod Hasharon Hapoel Hod Hasharon 1-0 Роей ХЕшбон Тел Авив
Футбол Италия - Серия Б 87' Lecce [3] Lecce 2-2 Reggina [10] Reggina
Футбол Израел - Лига Бет - Юг 87' Hapoel Mahane Yehuda Hapoel Mahane Yehuda 0-0 Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv
Футбол Грузия - Лига Еровнули 87' Lokomotiv Tbilisi [5] Lokomotiv Tbilisi 1-2 Dila Gori [4] Dila Gori
Футбол Израел - Лига Алеф Юг 89' Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 0-0 AS Nordia Jerusalem AS Nordia Jerusalem
Футбол Италия - Серия Б 89' Salernitana [2] Salernitana 1-0 Empoli [1] Empoli
Футбол Израел - Лига Алеф Юг 90' Hakoah Amidar Ramat Gan Hakoah Amidar Ramat Gan 2-4 MS Ironi Kuseife
Футбол Беларус - Лига на Резервите 90' Slavia Mozyr Reserves 0-3 Динамо Брест резерви
Футбол Италия - Серия Б 90' Ascoli [16] Ascoli 2-0 Cittadella [6] Cittadella
Футбол Италия - Серия Б 90' Cosenza [17] Cosenza 0-3 Monza [4] Monza
Футбол Англия - Висша Лига 2 90'<sup>+3</sup> Middlesbrough U23 [4] Middlesbrough U23 0-1 Crystal Palace U23 [6] Crystal Palace U23
Футбол Италия - Серия Б 90' Virtus Entella [20] Virtus Entella 1-3 Chievo [7] Chievo
Футбол Израел - Лига Бет - Юг 92' Бней Яфо Ортодоксим 2-0 Otzma FC Holon
Футбол Италия - Серия Б 92'<sup>+3</sup> Brescia [8] Brescia 4-3 Pisa [13] Pisa
Футбол Израел - Лига Алеф Юг 92'<sup>+7</sup> Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 2-0 FC Ironi Or Yehuda
Футбол Италия - Серия Б 92' Frosinone [11] Frosinone 1-1 Vicenza [14] Vicenza
Футбол Израел - Лига Алеф Юг 92'<sup>+4</sup> Maccabi Ashdod Maccabi Ashdod 4-2 Maccabi Shaaraim Maccabi Shaaraim
Футбол Италия - Серия Б 92'<sup>+3</sup> Venezia [5] Venezia 0-0 Pordenone [15] Pordenone
Футбол Хонг Конг - Висша Лига 93'<sup>+3</sup> Kitchee [1] Kitchee 3-1 HK Rangers FC [7] HK Rangers FC
Футбол Русия - Дивизия 2 93'<sup>+4</sup> Новосибирск [3] Новосибирск 1-3 Ural II [10] Ural II
Футбол Англия - Дивелъпмънт Лига до 23 94' Colchester U23 [9] Colchester U23 1-1 Swansea U23 [7] Swansea U23
Футбол Етиопия - Висша Лига 94'<sup>+4</sup> [8] Себета Сити 0-0 Сидама Буна [11] Сидама Буна
Баскетбол Ирак - Висша Лига 3 - 10:00 Нафт Ал Шамал 43-33 Гхаз Ал Шамал
Баскетбол Румъния - ЛНБ 1 - 06:56 BC Timisoara [7] BC Timisoara 3-5 U BT Cluj-Napoca [1] U BT Cluj-Napoca
Баскетбол еБаскетбол - H2H GG League - 4x5 мин. 4 - 01:33 MEM Grizzlies (BIGDOGG) Esports 56-66 NY Knicks (PITBULL) Esports
Баскетбол eБаскетбол - Liga Pro - 4x5 мин. 4 - 02:53 NO Pelicans (BossVlados0_0) Esports 49-46 ATL Hawks (BigBabyMish) Esports
Баскетбол Турция - БСЛ 3 - 10:00 Gaziantep [8] Gaziantep 48-37 Bahcesehir Koleji [13] Bahcesehir Koleji
Баскетбол Lebanon FLB 3 - 10:00 [5] Шамвил 46-37 Sagesse [3]
Баскетбол Румъния - ЛНБ 3 - 10:00 CSU Sibiu [2] CSU Sibiu 45-25 Athletic Constanta [14] Athletic Constanta
Баскетбол Румъния - ЛНБ 3 - 10:00 ACS Targu Jiu [12] ACS Targu Jiu 40-39 Dinamo Bucuresti [10] Dinamo Bucuresti
Баскетбол Израел - Лига 4 - 00:18 Hapoel Hevel Modiin [6] Hapoel Hevel Modiin 85-82 Апоел Галиле Сафед [3] Апоел Галиле Сафед
Волейбол Полша - Студентско Първенство - 3 Сета СГХ Варшава 0-2 WAT Warszawa
Волейбол Русия - Лига Про 18-25 Легион-про 19-17 Lions-pro
Хокей на лед Ехокей на лед - 3х4 мин. 1 - 02:51 Kolhoz (4M3) Esports 1-2 Swooooi (SWT) Esports
Хокей на лед Ехокей на лед - 3х4 мин. 1 - 00:00 pisklya (PSK) Esports 0-0 fine_oxtail3 (ICD) Esports
Хокей на лед Русия - Нощна Лига 2 - 12:56 Skon Ural 1-3 Ауто
Хандбал Румъния - Лига Национала - Жени 33:35 CS Rapid Bucuresti Women [7] CS Rapid Bucuresti Women 12-14 Magura Cisnadie Women [5] Magura Cisnadie Women
Хандбал Русия - Купа 30:00 Uni Newa/St. Petersbourg Uni Newa/St. Petersbourg 10-11 SKIF Krasnodar SKIF Krasnodar
Тенис АТП Мадрид - Дв. М. Марсел Гранолер/Хорасио Зебалос 0-0 Пиер-Юго Ербер/Николас Махут
Тенис ITF W25 - Нейпълс 40-40 [468] Fernanda Contreras Gomez 1-0 Вера Лапко [333]
Тенис Чалънджър - Прага - Дв. М. 40-30 Марк Полманс/Сергей Стaховски 2-0 Денис Кудла/Макс Шнур
Тенис ITF W25 - Нейпълс [309] Hanna Chang 1-0 Jesika Maleckova [298]
Тенис ITF W25 - Нейпълс [327] Юрико Лили Миязаки 1-1 Пана Удварди [325]
Тенис ITF W25 - Прага - Дв. Ж. 0-15 Анастасия Детиуч/Йохана Маркова 1-3 Ана Бондар/Кимбърли Цимерман
Тенис ITF W25 - Нейпълс [307] Ирина Фетекау 1-1 Katerina Stewart [306]
Тенис АТП Мадрид 0-0 [2] Rafael Nadal 2-2 Александър Зверев [6]
Тенис ITF W15 - Кайро - Дв. Ж. 30-0 Оана Гаврила/Жибек Куламбаева 4-2 Елина Аванесян/Ekaterina Vishnevskaya
Тенис ITF M15 - Махадахонда - Дв. М. 0-0 Alberto B Campos/Йохан Никълс 5-1 Leandro Riedi/Доминик Стефан Страйкър
Тенис ITF M15 - Монастир - Дв. М. 0-15 Александър Донски/Aлибек Качмазов 5-2 Юнсеонг Чунг/Шинтаро Имай
Тенис Чалънджър - Биела - Дв. М. Андре Горансон/Натаниел Ламонс 5-5 Садио Думбоа/Фабиен Ребул
Тенис ITF M15 - Монастир - Дв. М. Азиз Дугаз/Бенджамин Лок 6-2,1-1 Karlis Ozolins/Робърт Стормбакс
Тенис УТА Сен-Мало [105] Альона Болшова 5-5 Хармони Тан [157]
Тенис АТП Мадрид - Дв. М. Сандер Жил/Йоран Влийген 6-3,0-0 Иван Додиг/Filip Polasek
Тенис Чалънджър - Прага 0-0 [89] Норбърт Гомбос 4-3 Sumit Nagal [140]
Тенис УТА Сен-Мало - Дв. Ж. Александра Саснович/Клара Тоусън 6-1,3-5 Кейтлин Кристиан/Сабрина Сантамария
Тенис ITF M15 - Махадахонда 15-30 [493] Георгий Кравченко 7-6,0-2 Ориол Роча Батала [362]
Тенис ITF W25 - Прага 0-0 [223] Река-Лука Яни 6-4,3-6,0-0 Даниела Сегуел [203]
Тенис ITF M15 - Махадахонда [378] Матео Мартиню 6-4,5-7,1-2 Алекс Рибаков [445]
Тенис УТР Про Тенис Серии - Пазарджик - Жени 40-40 Дария С'стая 3-6,6-2,1-2 Ралица Денчева
Тенис ITF W15 - Кайро - Дв. Ж. Акила Джеймс/Alexa Pitt 6-3,6-7,0-0 Yasmin Ezzat/Clervie Ngounoue
Крикет 2nd Test 05/07 07:30 Зимбабве ,225/1 Pakistan
Крикет County Championship 05/06 10:00 Уоруикшир Уоруикшир 343 All Out,54/1 Урстършир Урстършир
Крикет County Championship 05/06 10:00 Нортантс Нортантс 412/8,106 All Out Съсекс Съсекс
Крикет County Championship 05/06 10:00 Лестършир Лестършир 491/9 Съри Съри
Крикет County Championship 05/06 10:00 Йоркшир Йоркшир 48/2,305 All Out Кент Кент
Крикет County Championship 05/06 10:00 Мидълсекс Мидълсекс 210 All Out,126/4 Глостършир Глостършир
Крикет County Championship 05/06 10:00 Нотингамшир Нотингамшир 323 All Out,99 & 29/0 Есекс Есекс
Крикет County Championship 05/06 10:00 Хемпшир Хемпшир 79 All Out,336 All Out Самърсет Самърсет
Крикет County Championship 05/06 10:00 Ланкашир Ланкашир ,212/6 Гламорган Гламорган
Футзал Беларус - Първенство 09:47 Светлогорск 1-1 ФК Минск
Футзал Грузия - Висша Лига 20:00 TSU TSU 0-0 Джорджианс Тбилиси
Тенис на маса Чехия - Лига Про Якуб Борувка 0-0 Jakub Merta
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Андрий Зенюк 0-0 Serhij Maksymiv
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ Виталий Протопопов 0-0 Андрей Исаев
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 7-11 Илия Удод 1-0 Vadim Tokar
Тенис на маса Лига Про Иван Толмачев 8-4 Konstantin Olshakov
Тенис на маса Сетка Купа 11-8 Konstiantyn Tsoi 10-8 Anatolii Kostenko
Тенис на маса Сетка Купа Томас Канка 3-7 Ячим Себъл
Тенис на маса Чехия - Лига Про 11-8,5-11,7-11 Vladimir Postelt 2-4 Ondrej Kucirek
Тенис на маса Setka Cup Women Olena Nalisnikovska 8-7 Svitlana Yureneva
Тенис на маса Setka Cup Women 6-11,5-11,11-7 Roksolana Kurdova 6-5 Юлия Трихъб
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 11-9,11-7,5-11 Oleksandr Semenets 5-10 Maksym Kolos
Тенис на маса Купа ЕТТУ - Жени 11-9 Кристина Наги 14-13 Tияна Джокич
Тенис на маса Украйна - Купа ТТ 6-11,11-7,11-8 Роман Резниченко 8-7 Valentin Zaichenko
Тенис на маса Лига Про 11-9,3-11,11-1 Andrey Zabrodin 0-1 Aleksandr Kolmin
Тенис на маса Лига Про 7-11,7-11,11-8,11-6 Сергей Че 3-3 Andrey Duka
Бадминтон Португалия Интернешънъл - См. Дв. Dominik Stipsits/Серена Ау Йеонг 10-16 Sebastian Bugtrup/Ditte Søby Hansen
Бадминтон Portuguese Int. XD Qual Andreas Sondergaard/Mette Werge 11-13 Кенжи Лованг/Flavie Vallet
Плажен волейбол Austria Continental Cup Women Katharina Sch'fer/Lena Plesiu'nig 3-2 Клаудия Скамполи/Маргарита Бианчини
еСпортове LOL - MSI 00:00 Unicorns of Love Unicorns of Love 0-0 Royal Never Give Up Royal Never Give Up
еСпортове DOTA2 - DPC ESL One - EU East Div 1 00:00 Winstrike Winstrike 0-0 Natus Vincere Natus Vincere
еСпортове CS:GO - Blast Rising 01:46 MAD Lions MAD Lions 10-8 ALTERNATE aTTaX ALTERNATE aTTaX
еСпортове DOTA2 - Pinnacle Cup 25:58 Brame 0-0 EXTREMUM
еСпортове KOG - KPL Spring 00:02 KuaiShow Gaming 1-1 Rogue Warriors Rogue Warriors