Чалънджър - Гуангжоу - Дв. М. |
05/04 12:35 |
Jisung Nam/Патрик Никлас-Салминен v Блейк Елис/Tristan Schoolkate
|
2-6,2-2
|
УТА Сен-Мало |
05/04 12:30 |
Лойс Бойсън v Ализе Корне
|
3-5
|
ITF W35 - Санта Маргерита |
05/04 12:00 |
Ева Ведер v Андреа Лазаро Гарсия
|
1-6,1-6
|
Чалънджър - Гуангжоу |
05/04 12:00 |
Бейбит Жукайев v Адам Уолтън
|
3-6,7-5,5-7
|
ITF M25 - Санта Маргерита |
05/04 11:40 |
Хуан Баутиста Отеги v Джей Кларк
|
3-6,1-6
|
ITF W35 - Санта Маргерита - Дв. Ж. |
05/04 11:40 |
Covi/Szymczuch v Hietaranta/Sakellaridi
|
1-6,0-6
|
ITF W35 - Хамамет - Дв. Ж. |
05/04 11:30 |
Мария Херазо Гонзалес/Ясмин Мансури v Kaitlin Quevedo/Ikumi Yamazaki
|
3-6,6-7
|
Чалънджър - Каляри - Дв. М. |
05/04 11:25 |
Борис Ариас/Федерико Зебалос v Константин Францен/Хендрик Йебенс
|
7-5,7-6
|
ITF M15 - Монастир - Дв. М. |
05/04 11:15 |
Елио Жозе Рибейро Лаго/Пауло А С Дос Сантос v Зач Фуш/Wally Thayne
|
6-4,7-6
|
ITF W15 - Варберг - Дв. Ж. |
05/04 11:15 |
Ida Johansson/Жаклин Ниландер Алтелиус v Сина Херман/Марселина Подлинска
|
4-6,1-6
|
ITF W15 - Куршумлийска баня - Дв. Ж. |
05/04 11:10 |
Anastasija Cvetkovic/Anja Stankovic v Грете Гъл/Anna Maria Tottrup
|
6-3,6-4
|
УТР Про - Букурещ - Жени |
05/04 11:00 |
Арина Габриела Василеску v Мара Гае
|
6-2,1-6,6-4
|
УТР Про - Букурещ - Жени |
05/04 11:00 |
Алексия-Шара Янчу v Shanelle Iaconi
|
5-7,1-6
|
WTA Лерида |
05/04 10:50 |
Мария Камила Осорио v Катерина Синакова
|
3-6,4-6
|
ITF M15 - Осиек |
05/04 10:45 |
Кхумоюн Султанов v Viacheslav Bielinskyi
|
0-6,3-6
|
ITF W15 - Осиек |
05/04 10:30 |
Амариса К Тот v Луиса Мейер Ауф Дер Хейде
|
6-4,6-4
|
УТА Сен-Мало |
05/04 10:30 |
Селин Наеф v Клое Паке
|
3-6,4-6
|
ITF M15 - Куршумлийска Баня |
05/04 10:15 |
Том Генцич v Емилиен Деманет
|
4-6,1-6
|
Премиер Падел - Севиля жени |
05/04 10:00 |
Ariana Sanchez/Paula Josemaria v Claudia Fernandez/Хема Триай
|
6-3,4-6,6-3
|
Чалънджър - Аикс ен Прованс - Дв. М. |
05/04 10:00 |
Диего Идалго/Кристиан Родригес v Андре Горансон/Сам Вербеек
|
6-3,7-6
|
Чалънджър - Аикс ен Прованс - Дв. М. |
05/04 10:00 |
Люк Джонсън/Скандер Мансури v Габриел Дебру/Грегори Жак
|
3-6,6-4,10-7
|
ITF W15 - Анталия - Дв. Ж. |
05/04 10:00 |
Лора Бохнер/Дога Туркмен v Анри Нагата/Ринон Окуваки
|
7-5,6-7,1-0
|
Чалънджър - Каляри - Дв. М. |
05/04 10:00 |
Н. Срирам Баладжи/Андре Бегеман v Александър Ерлер/Лукас Мидлер
|
6-1,6-4
|
ITF W100 - Висбаден |
05/04 09:55 |
Хулия Риера v Даря Семенистая
|
6-2,4-6,6-4
|
ITF M25 - Сабадел |
05/04 09:30 |
Николас Санчес Искиердо v Даниел Ринкон
|
6-4,6-0
|
ITF W35 - Йекла - Дв. Ж. |
05/04 09:30 |
Адриен Наги/Joelle Lilly Sophie Steur v Джесика Фаила/Анастасия Ямачките
|
6-3,6-4
|
УТР Про - Букурещ - Жени |
05/04 09:30 |
Исабел Кузманов v Инка Вавриевкивич
|
1-6,1-6
|
ITF W50 - Лопота |
05/04 09:30 |
Дариа Снигур v Кира Павлова
|
6-1,6-1
|
УТР Про - Букурещ - Жени |
05/04 09:30 |
Оана Джорджета Симион v Emma Dvorackova
|
2-1
|
УТР Про - Букурещ - Жени |
05/04 09:30 |
Минге Ху v Lavinia Tanasie
|
7-5,6-3
|