06/06 14:30 - Abkhazia vs Western Armenia 1-4
06/06 13:00 - Artsakh vs Szekely Land 2-1
06/06 12:00 - South Ossetia vs Chameria 6-5
06/04 16:00 - Padania vs Western Armenia 1-1
06/04 14:00 - Chameria vs Sapmi 4-0
06/04 14:00 - Artsakh vs Abkhazia 1-1
06/04 12:00 - South Ossetia vs Szekely Land 2-2
**CONIFA Европейска футболна купа**

CONIFA Европейската футболна купа е футболно състезание, организирано от Конфедерацията на независимите футболни асоциации (CONIFA). Турнирът е предназначен за национални отбори, които не са свързани с ФИФА.

**Формат на турнира**

Турнирът се провежда на всеки две години и включва 16 отбора, разделени в 4 групи. Първите два отбора от всяка група се класират за четвъртфиналите, а победителите в тях се класират за полуфиналите и финала.

**История на турнира**

CONIFA Европейската футболна купа е създадена през 2015 г. и първото издание се провежда в Хунгария. Турнирът е спечелен от отбора на Паданя. Второто издание се провежда през 2017 г. в Северна Кипър и е спечелено от отбора на Абхазия.

**Значение на турнира**

CONIFA Европейската футболна купа е важна платформа за национални отбори, които не са свързани с ФИФА, да се състезават на международно ниво. Турнирът също така повишава осведомеността за културите и идентичностите на тези отбори и насърчава приятелството и толерантността чрез спорта.