Приятелски Мач до 22

На 25 февруари 2023 г. се проведе приятелски футболен мач между отборите на "Приятели" и "Футболисти до 22". Събитието се състоя на стадион "Славия" и събра много зрители и любители на футбола.

Мачът започна с минута мълчание в памет на починалия наскоро известен футболист. След това двата отбора си размениха традиционните букети и започнаха играта.

Първото полувреме беше равностойно, като и двата отбора имаха своите възможности за гол. Второто полувреме обаче беше много по-динамично, с повече голове и интересни ситуации. Накрая мачът завърши при резултат 5:3 в полза на отбора на "Приятели".

Голмайстори за победителите станаха Иван Иванов (2), Петър Петров, Георги Георгиев и Светослав Славчев. За отбора на "Футболисти до 22" точни попадения отбелязаха Александър Александров, Димитър Димитров и Николай Николаев.

В края на мача бяха наградени най-добрите играчи от двата отбора. Най-добър играч на мача бе избран Иван Иванов, който вкара два гола и асистира за още два.

Мачът беше изключително забавен и интересен, а публиката остана доволна от играта на двата отбора.