еФутбол - eWorld Cup - 12 мин. Игра

Невероятната битка между най-добрите играчи във виртуалния футбол за престижната световна титла вече започва! Над 100 000 играчи от цял свят се впуснаха в надпреварата за класиране на финалния турнир за купата по електронен футбол - „eФутбол“ eWorld Cup, където победителите можеха да се изправят срещу едни от най-признатите имена в света на традиционния футбол. Над 80 играчи успяха да намерят място сред най-добрите, като започнаха от кръга на квалификации на 30 май. След всяка седмица напрегнати битки се класират по осем играчи от Европа, Азия, Северна и Южна Америка, а един от Океания. Те се присъединяват към шестнайсетте най-добри състезатели, получили пряка покана, формирайки група от 32 играчи за фазата на плейофите.