11/30 17:00 |
- |
Славия Ческе Будейовице жени v Локомотива Пилзен жени
|
0-3
|
11/24 09:00 |
- |
Sokol Zizkov Women v Татран Стресовице жени
|
1-3
|
11/24 09:00 |
- |
Славия Ческе Будейовице жени v SK Spanielka Repy Women
|
0-3
|
11/23 17:30 |
- |
Sokol Zizkov Women v Татран Стресовице жени
|
2-3
|
11/23 17:00 |
- |
Славия Ческе Будейовице жени v SK Spanielka Repy Women
|
0-3
|
11/23 17:00 |
- |
Локомотива Пилзен жени v Сокол Нусле жени
|
3-0
|
11/10 11:00 |
- |
Хронов жени v Kralovo Pole Brno B Women
|
3-1
|
11/10 10:00 |
- |
Храдек Кралове Жени v Sokol Zizkov Women
|
3-2
|
11/10 09:00 |
- |
Славия Ческе Будейовице жени v ЧЕЗ Ческе Будеовице жени
|
0-3
|
11/09 18:00 |
- |
Храдек Кралове Жени v Sokol Zizkov Women
|
1-3
|
11/09 18:00 |
- |
ТДж Сокол Добричовиче жени v Татран Стресовице жени
|
3-0
|
11/09 18:00 |
- |
SK Spanielka Repy Women v Локомотива Пилзен жени
|
0-3
|
11/09 17:00 |
- |
Славия Ческе Будейовице жени v Чешке Будейовице жени
|
0-3
|
11/03 10:00 |
- |
Татран Стресовице жени v Хронов жени
|
2-3
|
11/03 09:00 |
- |
Sokol Zizkov Women v ТДж Сокол Добричовиче жени
|
1-3
|
11/03 09:00 |
- |
ЧЕЗ Ческе Будеовице жени v SK Spanielka Repy Women
|
3-1
|
11/02 18:00 |
- |
Kralovo Pole Brno B Women v Храдек Кралове Жени
|
3-0
|
11/02 17:30 |
- |
Sokol Zizkov Women v ТДж Сокол Добричовиче жени
|
0-3
|
11/02 17:30 |
- |
Чешке Будейовице жени v SK Spanielka Repy Women
|
3-0
|
11/02 17:00 |
- |
Татран Стресовице жени v Хронов жени
|
3-1
|
11/02 17:00 |
- |
Сокол Нусле жени v Славия Ческе Будейовице жени
|
3-0
|
10/20 09:30 |
- |
Чешке Будейовице жени v Локомотива Пилзен жени
|
2-3
|
10/20 08:00 |
- |
Славия Ческе Будейовице жени v SK Hlincovka Women
|
0-3
|
10/20 08:00 |
- |
SK Spanielka Repy Women v Сокол Нусле жени
|
2-3
|
10/20 08:00 |
10 |
Kralovo Pole Brno B Women v Sokol Zizkov Women
|
1-3
|
10/20 06:43 |
- |
Храдек Кралове Жени v Татран Стресовице жени
|
0-3
|
10/19 17:00 |
- |
Kralovo Pole Brno B Women v Sokol Zizkov Women
|
0-0
|
10/19 17:00 |
- |
SK Spanielka Repy Women v Сокол Нусле жени
|
0-3
|
10/19 16:00 |
- |
Чешке Будейовице жени v Локомотива Пилзен жени
|
0-3
|
10/11 16:00 |
- |
SCM-CVS-KKY Women v SK Spanielka Repy Women
|
3-1
|