03/10 15:30 |
1 |
ТуС Мецинген жени v Битегхайм жени
|
30-28
|
03/10 13:00 |
50 |
Олденбург жени v Турингер жени
|
34-30
|
03/09 16:30 |
2 |
Турингер жени v Битегхайм жени
|
21-25
|
03/09 14:00 |
2 |
Олденбург жени v ТуС Мецинген жени
|
30-31
|
11/01 18:30 |
3 |
Турингер жени v Бенсхайм/Ауербах жени
|
35-33
|
11/01 18:00 |
3 |
Олденбург жени v Байер Леверкузен жени
|
26-22
|
11/01 17:00 |
3 |
Солинген Графрат жени v ТуС Мецинген жени
|
23-35
|
11/01 16:30 |
3 |
Битегхайм жени v Бад Вилдунген Вайпърс жени
|
57-23
|
10/01 14:00 |
4 |
Бад Вилдунген Вайпърс жени v Вайблинген жени
|
27-25
|
09/30 17:00 |
4 |
Борусия Дортмунд жени v Байер Леверкузен жени
|
24-26
|
09/30 17:00 |
4 |
Фриш Ауф Гьопинген жени v Олденбург жени
|
27-31
|
09/30 16:30 |
4 |
Солинген Графрат жени v Унион Хале-Нойщад жени
|
29-27
|
09/30 16:00 |
4 |
Бломберг-Липе жени v ТуС Мецинген жени
|
24-28
|
09/30 14:00 |
4 |
Букстехудер жени v Бенсхайм/Ауербах жени
|
24-27
|
09/27 17:30 |
4 |
Некарсулмер жени v Битегхайм жени
|
26-36
|
09/27 17:30 |
4 |
Бухолц 08-Росенгартен жени v Турингер жени
|
23-34
|
09/03 14:00 |
7 |
Фриш Ауф Гьопинген жени v Регенсбург 1927 жени
|
30-28
|
09/03 14:00 |
7 |
Лайпциг жени v Бломберг-Липе жени
|
21-39
|
09/03 14:00 |
7 |
ТУС Линтфорт жени v Байер Леверкузен жени
|
22-34
|
09/03 13:00 |
7 |
SV Теутония Риемке Жени v Вайблинген жени
|
23-42
|
09/02 18:00 |
7 |
Капелвиндек/Щайнбах жени v ТуС Мецинген жени
|
19-43
|
09/02 18:00 |
7 |
SV Warnemunde Women v Бад Вилдунген Вайпърс жени
|
16-47
|
09/02 16:30 |
7 |
HC Rodertal Women v Некарсулмер жени
|
27-29
|
09/02 16:30 |
7 |
Солинген Графрат жени v Заксен Цвикау жени
|
26-24
|
09/02 16:30 |
7 |
Fuchse Berlin Women v Букстехудер жени
|
16-34
|
09/02 15:30 |
7 |
Норд Харисле жени v Олденбург жени
|
29-38
|
08/30 17:30 |
7 |
Бухолц 08-Росенгартен жени v Вердер Бремен жени
|
29-24
|
08/30 17:00 |
7 |
Frankfurt Women v Унион Хале-Нойщад жени
|
25-38
|
04/02 15:05 |
1 |
Битегхайм жени v Бенсхайм/Ауербах жени
|
39-25
|
04/02 12:30 |
50 |
ТуС Мецинген жени v Олденбург жени
|
26-30
|