Date | R | Домакин v Гост | - |
12/03 16:30 |
29 |
[175] Мария Лордес Карле v Лаура Пигоси
[137] |
3-6,2-6
|
12/02 20:55 |
28 |
[135] Рената Заразуа v Лаура Пигоси
[137] |
4-6,6-1,6-7
|
12/02 18:40 |
28 |
[175] Мария Лордес Карле v Хулия Риера
[163] |
2-6,6-3,6-1
|
12/02 16:00 |
27 |
[137] Лаура Пигоси v Солана Сиера
[209] |
2-6,7-5,6-3
|
12/02 14:45 |
27 |
[135] Рената Заразуа v Елизабет Мандлик
[113] |
7-6,6-1
|
12/02 13:00 |
27 |
[94] Даян Пари v Мария Лордес Карле
[175] |
6-7,3-6
|
12/02 13:00 |
27 |
[292] Полона Херцог v Хулия Риера
[163] |
3-6,4-6
|
11/30 19:05 |
26 |
[201] Мириам Булгару v Хулия Риера
[163] |
2-6,3-6
|
11/30 17:15 |
26 |
[247] Ипек Оз v Мария Лордес Карле
[175] |
1-6,3-6
|
11/30 15:00 |
26 |
[209] Солана Сиера v Робин Монгомъри
[224] |
6-4,7-5
|
11/30 15:00 |
26 |
Рената Заразуа v Луизина Джованини
|
6-0,6-4
|
11/29 17:05 |
26 |
[302] Джейми Льоб v Елизабет Мандлик
[113] |
0-6,5-7
|
11/29 16:45 |
26 |
[137] Лаура Пигоси v Кони Перин
[364] |
6-2,6-3
|
11/29 15:00 |
26 |
[292] Полона Херцог v Валерия Страхова
[280] |
6-1,1-6,6-3
|
11/29 15:00 |
26 |
Даян Пари v Жулиета Л Естабле
|
6-3,6-3
|
11/28 21:15 |
25 |
[209] Солана Сиера v Варвара Лепченко
[290] |
6-2,6-2
|
11/28 21:15 |
25 |
Луизина Джованини v Ана Роджърс
|
6-2,6-3
|
11/28 18:45 |
25 |
[278] Селена Яничиевич v Хулия Риера
[163] |
5-7,3-6
|
11/28 18:35 |
25 |
[201] Мириам Булгару v Амина Аншба
[377] |
6-3,6-4
|
11/28 18:15 |
25 |
[153] Мартина Капуро Таборда v Елизабет Мандлик
[113] |
6-4,4-6,4-6
|
11/28 16:55 |
25 |
[224] Робин Монгомъри v Сара Ерани
[104] |
6-3,6-4
|
11/28 15:50 |
25 |
[135] Рената Заразуа v Ева Ведер
[376] |
7-6,7-5
|
11/28 15:20 |
25 |
[383] Габриела Се v Мария Лордес Карле
[175] |
6-3,0-6,3-6
|
11/28 14:00 |
25 |
[94] Даян Пари v Екатерине Горгодзе
[344] |
6-1,6-2
|
11/28 14:00 |
25 |
[382] Гилермина Ная v Валерия Страхова
[280] |
Retired
|
11/28 14:00 |
25 |
[217] Валентини Граматикопуло v Ипек Оз
[247] |
6-7,0-6
|
11/27 18:40 |
25 |
[137] Лаура Пигоси v Лейре Ромеро Гормас
[303] |
6-4,4-6,6-4
|
11/27 18:30 |
25 |
[174] Карол Моне v Полона Херцог
[292] |
Retired
|
11/27 16:55 |
25 |
[306] Carolina Alves v Кони Перин
[364] |
2-6,1-6
|
11/27 16:00 |
25 |
Жулиета Л Естабле v Лусиана Перес Аларкон
|
6-2,1-6,6-2
|
**Тенис турнир "УТА Буенос Айрес"**
"УТА Буенос Айрес" е професионален тенис турнир, който се провежда ежегодно в Буенос Айрес, Аржентина, на червени кортове на открито. Турнирът е част от международната тенис асоциация (УТА) и се провежда в категория WTA 125.
Турнирът се провежда за първи път през 2022 г. и първата му шампионка е Анастасия Потапова. Сред другите забележителни шампиони са Ирина-Камелия Бегу и Мария Боузкова.
"УТА Буенос Айрес" е един от водещите тенис турнири в Южна Америка и привлича някои от най-добрите тенисистки в света. Турнирът предлага възможност на по-младите и нововъзникващите играчи да натрупат ценен опит и точки за ранглистата.
Събитието се провежда в Националния тенис център в Буенос Айрес, който разполага с първокласни съоръжения и предлага вълнуваща атмосфера за играчите и феновете.