03/22 12:00 - Локомотив София Под 20 Жени v Славия София жени до 20 0-0
02/05 14:00 - Етрополе жени до 20 v Медиус Волей до 20 Жени 3-0
02/05 11:30 - Пирин жени до 20 v Етрополе жени до 20 View
10/29 07:00 - Велбъжд до 20 жени v Марек до 20 Жени 3-0
04/27 13:00 - TSPVK U20 Women v Maritza U20 Women View
04/27 11:00 - Левски София жени до 20 v Славия София жени до 20 View
04/27 09:00 - Казанлък жени до 20 v Перун жени до 20 1-0
04/27 07:00 - Локомотив1929 до 20 Жени v ЦСКА София до 20 Жени 1-3
02/13 12:00 - Берое П20 Жени v Казанлък жени до 20 0-3
02/13 09:00 - Локомотив София Под 20 Жени v CPVC жени до 20 3-2
01/30 12:00 - Achilles Volley жени до 20 v Hector U20 Women View
01/30 09:00 - Левски София жени до 20 v Локомотив София Под 20 Жени 1-3
12/19 09:00 - Академия Стойчев-Казийски До 20 Жени v Achilles Volley жени до 20 0-0
12/12 12:00 - Марек до 20 Жени v Велбъжд до 20 жени 0-3
**България - Първенство до 20 - Жени**

Българското първенство по волейбол за девойки до 20 години е ежегоден турнир, организиран от Българска федерация по волейбол. В състезанието участват най-добрите женски отбори в страната, като победителят получава правото да представлява България на европейски и международни турнири.

Първенството се провежда по система на плейофи с разпределение на двойките според класирането в редовния сезон. Турнирът се провежда в два етапа – първи етап на елиминации и финална четворка.

Шампионът на България за девойки до 20 години печели златни медали и трофей, а останалите участници са класирани според представянето си. Турнирът е от голямо значение за развитието на младите волейболистки и дава възможност на най-талантливите от тях да се покажат пред скаути и треньори на по-високи нива.