Date | R | Домакин v Гост | - |
12/31 03:00 |
46 |
Кем Илкел v Касидит Самрей
|
6-4,6-4
|
12/30 08:40 |
45 |
Н.В. Сундар Прашант v Доминик Копфър
|
7-6,2-6,1-6
|
12/30 07:35 |
45 |
Daniiar Duldaev v Фредерик Нилсен
|
2-6,6-4,3-6
|
12/30 06:50 |
45 |
Михаил Елгин v Конгсуп Конгкар
|
6-2,7-6
|
12/30 06:30 |
45 |
Flavio Cipolla v Lukas Ollert
|
Retired
|
12/30 06:05 |
45 |
Кенто Такеучи v Жерар Гранолер
|
2-6,3-6
|
12/30 05:50 |
45 |
Сидхарт Рауат v Chaleechan Tanasugarn
|
6-2,6-0
|
12/30 04:50 |
45 |
Worarin Kumthonkittikul v Марсел Илхан
|
1-6,0-6
|
12/30 04:35 |
45 |
Cheng-Peng Hsieh v Тимур Хабибулин
|
6-2,5-7,6-4
|
12/30 04:30 |
45 |
Натасит Кунсуван v Рудолф Молекер
|
5-7,1-6
|
12/30 03:00 |
45 |
Матей Събанов v Yuya Kibi
|
2-6,6-7
|
12/30 03:00 |
45 |
Иван Събанов v Евгени Карловский
|
1-6,2-6
|
12/30 03:00 |
45 |
Танакорн Срират v Касидит Самрей
|
4-6,1-6
|
01/02 03:00 |
54 |
Лойд Гласпул v Егор Герасимов
|
6-2,6-4
|
01/02 03:00 |
54 |
Даниел Алтмайер v Nils Langer
|
6-7,6-3,1-6
|
01/02 03:00 |
54 |
Юрген Цоп v Албано Оливети
|
6-3,7-5
|
01/02 03:00 |
54 |
Соон Во Квон v Файджинг Сун
|
6-2,4-6,6-2
|
01/01 06:30 |
46 |
Pirmin Haenle v Даниел Алтмайер
|
4-6,1-6
|
01/01 05:35 |
46 |
Файджинг Сун v Куан-Йъ Ли
|
6-2,6-3
|
01/01 05:10 |
46 |
Nils Langer v Кевин Кравец
|
6-3,6-0
|
01/01 05:05 |
46 |
Сунъу Куон v Журабек Каримов
|
6-0,6-4
|
01/01 04:00 |
46 |
Chaleechan Tanasugarn v Албано Оливети
|
1-6,3-6
|
01/01 04:00 |
46 |
Pruchya Isarow v Егор Герасимов
|
0-6,3-6
|
01/01 04:00 |
46 |
Сеонг Чан Хонг v Юрген Цоп
|
4-6,7-6,5-7
|
01/01 04:00 |
46 |
Садио Думбоа v Лойд Гласпул
|
5-7,1-6
|
12/31 09:05 |
45 |
Куан-Йъ Ли v Же Ли
|
6-4,6-1
|
12/31 07:45 |
45 |
Axel Michon v Соон Во Квон
|
2-6,6-7
|
12/31 07:40 |
45 |
Марвин Моелер v Даниел Алтмайер
|
6-7,4-6
|
12/31 07:30 |
45 |
Чеонг-Еу Ким v Файджинг Сун
|
3-6,6-4,2-6
|
12/31 07:10 |
45 |
Даниел Нгиен v Журабек Каримов
|
6-7,2-6
|
Квалификации за Challenger Bangkok: Търсенето на звезди започва в понеделник
Квалификациите за Challenger Bangkok, които ще определят кой ще се присъедини към най-добрите играчи на АТР в основната схема, започват в понеделник.
Турнирът Challenger 100 ще се проведе на открити кортове с твърда настилка в True Arena Hua Hin в Хуа Хин, Тайланд, от 7 до 13 февруари 2023 г. Квалификациите от три кръга ще се проведат на 6 и 7 февруари, а основната схема започва на 7 февруари.
Осем играчи ще се класират от квалификациите на Challenger Bangkok. Те ще се присъединят към 32-ма играчи в основната схема, включително четиримата най-добри поставени тенисисти: Доминик Стеинър, Констан Лестиен, Джей Кларк и Александър Ковачевич.
Квалификационният кръг включва много обещаващи играчи, включително бившия шампион от Чалънджър Уейнскрофт Джони О'Мара и бившия юношески номер 1 в света Гаел Монфис.
Първата поставена в квалификациите е Ясутаро Учида от Япония. 22-годишният младеж достигна до третия кръг от квалификациите на Australian Open тази година и спечели първата си титла от Чалънджър през 2022 г.
Втората поставена е Факундо Манасиля от Аржентина. 24-годишният младеж е спечелил шест титли от Чалънджър в кариерата си и достигна до финала на Чалънджър Копенхаген през 2023 г.
Третата поставена е Максуел Нухус от Колумбия. 26-годишният младеж е спечелил две титли от Чалънджър в кариерата си и достигна до финала на Чалънджър Пунта дел Есте през 2023 г.
Четвъртият поставен е Денис Истомин от Узбекистан. 35-годишният ветеран е спечелил 11 титли от Чалънджър в кариерата си и има три победи от топ 10, включително над Роджър Федерер и Анди Мъри.
Квалификациите за Challenger Bangkok обещават да бъдат вълнуващо събитие с някои от най-добрите млади играчи в света, които се борят за място в основната схема.