Date | R | Домакин v Гост | - |
09/10 08:00 |
29 |
[219] Мириам Б Булгару v Тена Лукас
[252] |
5-7,1-6
|
09/09 11:30 |
28 |
[444] Полона Херцог v Мириам Б Булгару
[219] |
6-2,4-6,6-7
|
09/09 09:55 |
28 |
[214] Ирина Мария Бара v Тена Лукас
[252] |
5-7,6-2,4-6
|
09/08 12:50 |
27 |
[194] Нигина Абдураимова v Мириам Б Булгару
[219] |
4-6,6-4,0-6
|
09/08 10:55 |
27 |
[208] Синя Краус v Тена Лукас
[252] |
6-4,0-6,2-6
|
09/08 08:30 |
27 |
[214] Ирина Мария Бара v Лина Гьорчевска
[233] |
7-6,6-4
|
09/08 08:30 |
27 |
[444] Полона Херцог v Кристина Дину
[302] |
6-4,6-4
|
09/07 13:20 |
26 |
[401] Юлия Авдеева v Мириам Б Булгару
[219] |
0-6,3-6
|
09/07 12:25 |
26 |
[233] Лина Гьорчевска v Лейре Р Гормаз
[197] |
6-2,1-6,7-5
|
09/07 11:30 |
26 |
[483] Амариса К Тот v Кристина Дину
[302] |
1-6,3-6
|
09/07 10:55 |
26 |
[252] Тена Лукас v Вероника Фалковска
[324] |
6-1,6-3
|
09/07 10:45 |
26 |
[208] Синя Краус v Наталия Сабанин
[397] |
6-4,6-0
|
09/07 09:00 |
26 |
[214] Ирина Мария Бара v Рина Саиго
[377] |
6-3,6-4
|
09/07 08:55 |
26 |
[485] Илона Г Джьороие v Полона Херцог
[444] |
6-3,2-6,0-6
|
09/07 08:55 |
26 |
Нигина Абдураимова v Виктория Кан
|
6-3,6-4
|
09/06 16:55 |
25 |
Арабела Колер v Лейре Р Гормаз
|
2-6,1-6
|
09/06 15:10 |
25 |
Чихиро Мураматсу v Юлия Авдеева
|
2-6,3-6
|
09/06 13:40 |
25 |
Амариса К Тот v Тамара Коштич
|
3-6,7-5,6-1
|
09/06 13:30 |
25 |
[116] Далма Галфи v Илона Г Джьороие
[485] |
4-6,2-6
|
09/06 13:00 |
25 |
[369] Lucia Cortez Llorca v Наталия Сабанин
[397] |
4-6,3-6
|
09/06 12:25 |
25 |
[324] Вероника Фалковска v Катарина Заватска
[188] |
6-4,2-6,6-0
|
09/06 12:05 |
25 |
Синя Краус v Емма Тотхова
|
6-0,6-3
|
09/06 12:00 |
25 |
[450] Андреа Миту v Мириам Б Булгару
[219] |
Retired
|
09/06 11:45 |
25 |
Алина Михалитч v Лина Гьорчевска
|
2-6,2-6
|
09/06 09:00 |
25 |
Виктория Кан v Таисия Мордергер
|
6-7,7-5,6-2
|
09/06 09:00 |
25 |
[194] Нигина Абдураимова v Мелани Клафнер
[418] |
6-4,6-7,6-4
|
09/06 08:55 |
25 |
[290] Сапфо Сакелариди v Полона Херцог
[444] |
6-3,1-6,4-6
|
09/06 08:50 |
25 |
Ива Приморац v Рина Саиго
|
7-5,1-6,2-6
|
09/05 15:15 |
25 |
[214] Ирина Мария Бара v Alexandra Ignatik
[248] |
Retired
|
09/05 13:30 |
25 |
[302] Кристина Дину v Ekaterina Vl. Makarova
[228] |
6-1,6-2
|
**ITF W60 - Виена**
**Време и място:**
* От 20 до 26 февруари 2023 г.
* ТК "Винер Щадхале" във Виена, Австрия
**Турнирна информация:**
* Категория: ITF W60
* Подложка: Твърда (на закрито)
* Наградният фонд е 60 000 долара
**Участници:**
* Най-добрите жени тенисистки от целия свят ще се състезават в индивидуални и двойкови турнири.
**Програма:**
* 20-22 февруари: Квалификации
* 23-26 февруари: Главен турнир
**Билети:**
* Билети за всяка сесия можете да закупите онлайн или на касата на тенис клуба.
**За любителите на тениса:**
* ITF W60 - Виена е идеално събитие за любителите на тениса, които искат да видят отблизо някои от най-добрите играчи в света.
* Turnamen ще предложи вълнуващи мачове, представяния на корта и специални събития.
**За повече информация:**
* Уебсайт: www.itftennis.com/en/tournaments/w60-vienna
* Facebook: www.facebook.com/ITFTennis
* Twitter: @ITFTennis