Date | R | Домакин v Гост | - |
02/03 14:00 |
44 |
Лаура Сватикова v Никола Томанова
|
3-6,4-6
|
02/03 11:00 |
44 |
Тереза Коплова v Katarina Trickovic
|
6-1,6-0
|
02/03 11:00 |
44 |
Karolina Szmit v Nataliya Pogribnyak
|
6-4,2-6,6-7
|
02/03 11:00 |
44 |
Martina Pradova v Сарка Ричтерова
|
7-6,6-7,7-6
|
02/03 11:00 |
44 |
Veronika Koberlingova v Кристина Храбалова
|
4-6,7-5,4-6
|
02/03 11:00 |
44 |
Tereza Jankovska v Вероника Вълковска
|
7-5,6-4
|
02/03 11:00 |
44 |
Dagmar Dudlakova v Яна Бойович
|
6-4,6-1
|
02/03 09:00 |
44 |
Катарина Кузмова v Iryna Rusyn
|
6-3,7-6
|
02/03 09:00 |
44 |
Петра Седлацкова v Klara Silka
|
7-6,6-2
|
02/03 09:00 |
44 |
Viktoria Surova v Дениса Посписилова
|
7-6,3-6,1-6
|
02/03 09:00 |
44 |
Тимея Ярускова v Martina Kudelova
|
6-0,6-1
|
05/21 09:00 |
29 |
[109] Маркета Вондрусова v Вероника Сепеде Ройг
[104] |
7-5,7-6
|
05/20 13:40 |
28 |
[109] Маркета Вондрусова v Екатерина Александрова
[87] |
Retired
|
05/20 11:00 |
28 |
[104] Вероника Сепеде Ройг v Анастасия Потапова
[370] |
6-2,6-7,7-5
|
05/19 14:25 |
27 |
[87] Екатерина Александрова v Хедър Уотсън
[127] |
6-4,4-6,6-2
|
05/19 13:00 |
27 |
[73] Янина Викмайер v Маркета Вондрусова
[109] |
2-6,2-6
|
05/19 11:00 |
27 |
[104] Вероника Сепеде Ройг v Куруми Нара
[92] |
7-5,6-4
|
05/19 11:00 |
27 |
[147] Катерина Козлова v Анастасия Потапова
[370] |
1-6,2-6
|
05/18 13:10 |
26 |
Алекса Глатч v Куруми Нара
|
3-6,2-6
|
05/18 11:00 |
26 |
[87] Екатерина Александрова v Онс Жабур
[113] |
6-2,4-6,7-5
|
05/18 11:00 |
26 |
[147] Катерина Козлова v Naomi Broady
[126] |
6-2,2-6,7-6
|
05/17 15:25 |
26 |
[73] Янина Викмайер v Тамара Корпатч
[132] |
6-4,3-6,6-1
|
05/17 13:00 |
26 |
[172] Виктория Кузмова v Хедър Уотсън
[127] |
6-4,5-7,3-6
|
05/17 10:35 |
26 |
Вероника Сепеде Ройг v Viktoria Kamenskaya
|
6-2,6-4
|
05/17 10:15 |
25 |
[170] Антония Лотнер v Онс Жабур
[113] |
6-7,3-6
|
05/17 10:00 |
26 |
[115] Алисън Ван Утванк v Маркета Вондрусова
[109] |
4-6,3-6
|
05/17 09:00 |
26 |
Анастасия Потапова v Евгения Родина
|
Walkover
|
05/17 09:00 |
25 |
Vivien Juhaszova v Куруми Нара
|
1-6,0-6
|
05/17 09:00 |
25 |
Никол Меличар v Алекса Глатч
|
3-6,4-6
|
05/16 15:50 |
25 |
[87] Екатерина Александрова v Ана Каролина Шмедлова
[250] |
6-3,1-6,6-2
|
**Международният женски турнир на ITF в Търнава** е професионален тенис турнир за жени, провеждащ се на червени кортове в Търнава, Словакия. Турнирът е част от веригата на ITF Women's Circuit и предлага награден фонд от 25 000 долара.
Първото издание на турнира се провежда през 2004 г. и оттогава той се превръща в едно от най-престижните събития от веригата на ITF в Централна и Източна Европа. Турнирът привлича участници от цял свят, включително много топ играчи на ITF Women's Circuit.
Състезанието се провежда в Националния тенис център в Търнава, който разполага с модерни съоръжения и кортове от световна класа. Турнирът привлича голям брой зрители и предоставя на местните фенове възможността да наблюдават най-добрите жени тенисистки в света.
Шампиони от предишни издания на турнира:
* 2022: Ребека Машарова (Испания)
* 2021: Анастасия Захарова (Русия)
* 2020: Ленка Юрикова (Словакия)
* 2019: Пела Мартинес (Испания)
* 2018: Таня Михалкова (Русия)