Date | R | Домакин v Гост | - |
05/27 11:15 |
29 |
[74] Джулиа Грабхер v Лучиа Бронзети
[102] |
4-6,7-5,5-7
|
05/26 13:35 |
28 |
[102] Лучиа Бронзети v Слоан Стивънс
[35] |
6-1,6-1
|
05/26 11:00 |
28 |
[74] Джулиа Грабхер v Хулия Риера
[195] |
6-1,3-6,7-6
|
05/25 15:45 |
27 |
[69] Пейтън Стиърнс v Слоан Стивънс
[35] |
7-6,3-6,6-7
|
05/25 14:10 |
27 |
[102] Лучиа Бронзети v Алисия Паркс
[49] |
6-2,6-0
|
05/25 11:35 |
27 |
[195] Хулия Риера v Юлия Путинцева
[61] |
5-7,6-4,6-2
|
05/25 10:00 |
27 |
[26] Мартина Тревисан v Джулиа Грабхер
[74] |
Retired
|
05/24 17:10 |
26 |
[51] Лейла Фернандес v Пейтън Стиърнс
[69] |
3-6,6-2,2-6
|
05/24 14:25 |
26 |
[55] Маяр Шериф v Хулия Риера
[195] |
5-7,5-7
|
05/24 13:10 |
26 |
[85] Камила Ракимова v Алисия Паркс
[49] |
4-6,1-6
|
05/24 12:50 |
26 |
[237] Тимеа Бабос v Слоан Стивънс
[35] |
3-6,1-6
|
05/24 12:05 |
26 |
[129] Leolia Jeanjean v Юлия Путинцева
[61] |
2-6,1-6
|
05/24 10:00 |
26 |
[64] Татяна Мария v Лучиа Бронзети
[102] |
7-6,4-6,5-7
|
05/24 10:00 |
26 |
[74] Джулиа Грабхер v Кагла Бюукакчай
[263] |
6-1,7-6
|
05/24 10:00 |
26 |
[26] Мартина Тревисан v Жана Фет
[266] |
7-5,7-5
|
05/23 16:15 |
25 |
[236] Анастасия Тихонова v Алисия Паркс
[49] |
3-6,6-7
|
05/23 14:40 |
25 |
Камила Ракимова v Малак Ел Алами
|
6-3,6-3
|
05/23 13:00 |
25 |
[51] Лейла Фернандес v Анджела Фита Болуда
[289] |
6-3,6-4
|
05/23 12:50 |
25 |
[86] Ребека Питърсън v Лучиа Бронзети
[102] |
4-6,6-7
|
05/23 12:40 |
25 |
[237] Тимеа Бабос v Ирина Хромачева
[297] |
6-4,6-1
|
05/23 11:30 |
- |
Лейла Фернандес v Сара Сорибес Тормо
|
View
|
05/23 10:00 |
25 |
[64] Татяна Мария v Татяна Прозорова
[287] |
7-5,6-7,6-0
|
05/23 10:00 |
25 |
[263] Кагла Бюукакчай v Линда Фрухвиртова
[56] |
7-5,6-4
|
05/23 10:00 |
25 |
[74] Джулиа Грабхер v Ясалин Бонавентуре
[81] |
6-7,6-4,6-2
|
05/23 09:00 |
25 |
Лейла Ани Фернандез v Сара Сорибес Тормо
|
Cancelled
|
05/22 17:50 |
25 |
[79] Вера Звонарева v Слоан Стивънс
[35] |
5-7,4-6
|
05/22 16:15 |
25 |
[26] Мартина Тревисан v Нурия Парисас-Диас
[93] |
Retired
|
05/22 14:30 |
25 |
Ая Ел Ауни v Юлия Путинцева
|
1-6,4-6
|
05/22 13:00 |
25 |
[255] Сада Наймана v Жана Фет
[266] |
0-6,4-6
|
05/22 13:00 |
25 |
[95] Пана Удварди v Пейтън Стиърнс
[69] |
1-6,1-6
|
**UTI Рабат**
**UTI Рабат** е турнир по тенис за жени, играещ се на червени кортове в Рабат, Мароко. Събитието е част от ITF Women's Circuit и се провежда от 2014 година.
**История**
Първото издание на UTI Рабат се провежда през 2014 година, като победител става италианската тенисистка Синтия Бурджарелло.
**Формат**
Турнирът се провежда на открити червени кортове и включва сингъл и двойки. Жребият в сингъл включва 32 тенисистки, а в двойки - 16 двойки.
**Победители**
**Сингъл**
* 2022 Астра Шарма
* 2021 Амина Ансари
* 2020 Нина Стоянович
* 2019 Анда Луция Ружан
* 2018 Мина Харкова
* 2017 Томазина Патерсън
* 2016 Мария Бойчикова
* 2015 Йоана Лазар
* 2014 Синтия Бурджарелло
**Двойки**
* 2022 Инди де Вроме и Валентина Ромболи
* 2021 Гуадолупе Перес Рохас и Лусия Ружан
* 2020 Марта Костиук и Ірина Симено
* 2019 Джулия Грейбъс и Ерика Вогелсенг
* 2018 Нина Стоянович и Олга Дорошина
* 2017 Джорджина Гарсия Перес и Сара Сорибес Тормо
* 2016 Мария Бойчикова и Карина Даниел
* 2015 Йоана Лазар и Патрича Мария Тиг
* 2014 Катерина Синякова и Маркета Воундрубжова