Време: Добро Stadium: Mestsky stadion(Ostrava-Vítkovice) Терен: Добро Round: 30
Referee: Jana Adamkova Home Manager: Jiri Balcarek Away Manager: Jaroslav Novotny
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дукла Прага | 17 | 5 | 6 | 49 : 29 | 56 | ||
2 | Сигма Оломоуц Б | 16 | 3 | 9 | 44 : 36 | 51 | ||
3 | МФК Висков | 13 | 7 | 8 | 45 : 36 | 46 | ||
4 | Силон Таборско | 12 | 9 | 7 | 39 : 26 | 45 | ||
5 | МФК Хрудим | 10 | 9 | 9 | 46 : 44 | 39 | ||
6 | Лисен | 9 | 11 | 8 | 33 : 32 | 38 | ||
7 | ФК Селиер & Белот Власим | 9 | 11 | 8 | 37 : 39 | 38 | ||
8 | Опава | 10 | 7 | 11 | 31 : 32 | 37 | ||
9 | Спарта Прага Б | 10 | 6 | 12 | 50 : 50 | 36 | ||
10 | Виктория Жижков | 10 | 6 | 12 | 42 : 48 | 36 | ||
11 | Височина Джихлава | 9 | 8 | 11 | 40 : 40 | 35 | ||
12 | Бърно | 10 | 5 | 13 | 35 : 37 | 35 | ||
13 | ФК Прибрам | 10 | 4 | 14 | 30 : 42 | 34 | ||
14 | Варнсдорф | 7 | 12 | 9 | 49 : 48 | 33 | ||
15 | СК Простежов | 9 | 4 | 15 | 37 : 51 | 31 | ||
16 | Ханацка Славия Кромериз | 6 | 7 | 15 | 30 : 47 | 25 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Силон Таборско | 9 | 4 | 1 | 26 : 9 | 31 | ||
2 | МФК Висков | 9 | 3 | 2 | 28 : 16 | 30 | ||
3 | МФК Хрудим | 8 | 3 | 3 | 27 : 19 | 27 | ||
4 | Дукла Прага | 8 | 3 | 3 | 26 : 19 | 27 | ||
5 | Опава | 7 | 4 | 3 | 21 : 15 | 25 | ||
6 | Сигма Оломоуц Б | 8 | 1 | 5 | 20 : 15 | 25 | ||
7 | Височина Джихлава | 6 | 5 | 3 | 27 : 19 | 23 | ||
8 | Спарта Прага Б | 7 | 2 | 5 | 27 : 20 | 23 | ||
9 | Варнсдорф | 5 | 7 | 2 | 32 : 24 | 22 | ||
10 | СК Простежов | 7 | 1 | 6 | 22 : 18 | 22 | ||
11 | Виктория Жижков | 6 | 4 | 4 | 28 : 25 | 22 | ||
12 | ФК Селиер & Белот Власим | 6 | 4 | 4 | 20 : 18 | 22 | ||
13 | Лисен | 5 | 6 | 3 | 17 : 11 | 21 | ||
14 | ФК Прибрам | 5 | 4 | 5 | 12 : 14 | 19 | ||
15 | Ханацка Славия Кромериз | 4 | 4 | 6 | 15 : 19 | 16 | ||
16 | Бърно | 4 | 2 | 8 | 13 : 15 | 14 |
Promotion Playoffs | |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дукла Прага | 9 | 2 | 3 | 23 : 10 | 29 | ||
2 | Сигма Оломоуц Б | 8 | 2 | 4 | 24 : 21 | 26 | ||
3 | Бърно | 6 | 3 | 5 | 22 : 22 | 21 | ||
4 | Лисен | 4 | 5 | 5 | 16 : 21 | 17 | ||
5 | МФК Висков | 4 | 4 | 6 | 17 : 20 | 16 | ||
6 | ФК Селиер & Белот Власим | 3 | 7 | 4 | 17 : 21 | 16 | ||
7 | ФК Прибрам | 5 | 0 | 9 | 18 : 28 | 15 | ||
8 | Силон Таборско | 3 | 5 | 6 | 13 : 17 | 14 | ||
9 | Виктория Жижков | 4 | 2 | 8 | 14 : 23 | 14 | ||
10 | Спарта Прага Б | 3 | 4 | 7 | 23 : 30 | 13 | ||
11 | МФК Хрудим | 2 | 6 | 6 | 19 : 25 | 12 | ||
12 | Опава | 3 | 3 | 8 | 10 : 17 | 12 | ||
13 | Височина Джихлава | 3 | 3 | 8 | 13 : 21 | 12 | ||
14 | Варнсдорф | 2 | 5 | 7 | 17 : 24 | 11 | ||
15 | Ханацка Славия Кромериз | 2 | 3 | 9 | 15 : 28 | 9 | ||
16 | СК Простежов | 2 | 3 | 9 | 15 : 33 | 9 |
Promotion | |
Promotion Playoffs | |
Relegation |