Тунис - Лига - Жени 03/05 15:00 - КСПК жени v АС Феминин жени L 62-51
Тунис - Купа - Жени 02/19 15:00 - Маназех жени v АС Феминин жени W 55-64
Тунис - Лига - Жени 01/23 13:00 - АС Феминин жени v Сфаксиен жени D 0-0
Тунис - Лига - Жени 01/09 14:00 - АСФ Жамал жени v АС Феминин жени L 66-54
Тунис - Лига - Жени 12/12 13:00 - АС Феминин жени v Езахра Спорт жени W 21-17
Тунис - Лига - Жени 11/07 11:00 - Маназех жени v АС Феминин жени W 42-67
Тунис - Лига - Жени 06/05 14:00 - АФДФ жени v АС Феминин жени W 43-52
Тунис - Лига - Жени 05/29 15:00 - АС Феминин жени v АСФ Жамал жени W 84-45
Тунис - Лига - Жени 05/08 11:00 - АС Феминин жени v Ал Хилал Спортс жени W 59-51
Тунис - Лига - Жени 04/24 12:00 - АС Феминин жени v АФДФ жени W 87-52
Тунис - Лига - Жени 04/11 13:00 - АСФ Жамал жени v АС Феминин жени L 51-49
Тунис - Купа - Жени 03/13 12:00 - Горяни жени v АС Феминин жени D 0-0
Баскетболният отбор на „АС феминин жени“ в Тунис е отбор от жени по баскетбол, състезаващ се във висшата дивизия на тунизийския баскетбол. Отборът е основан през 1977 г. и е базиран в гр. Ариана.

„АС феминин жени“ е един от най-успешните баскетболни отбори в Тунис, спечелил много шампионатни титли и купи на Тунис. Те са спечелили общо 16 шампионатни титли, 12 купи на Тунис и 5 суперкупи на страната.

На международно ниво „АС феминин жени“ е участвал в различни турнири, включително в арабски, африкански и международни състезания. Отборът е спечелил няколко арабски и африкански титли, както и медали от международни турнири.

В състава на „АС феминин жени“ са се състезавали много известни тунизийски баскетболистки, някои от които са представлявали и националния отбор на Тунис.