Полша - Лига 3 | 06/17 15:00 | 34 | Урсус Варшава v Сокол Острода | W | 1-2 | |
Полша - Лига 3 | 06/10 15:00 | 33 | Сокол Острода v Блонианка Блоние | W | 2-1 | |
Полша - Лига 3 | 06/07 15:00 | 32 | Сокол Острода v Лехия Томашов Мазовецки | L | 1-2 | |
Полша - Лига 3 | 05/28 10:00 | 31 | Пеликан Ловиц v Сокол Острода | D | 1-1 | |
Полша - Лига 3 | 05/24 15:00 | 30 | Сокол Острода v Погон Гродзиск Мазовецки | D | 2-2 | |
Полша - Лига 3 | 05/21 10:00 | 29 | Ягиелония Бялисток 2 v Сокол Острода | L | 3-1 | |
Полша - Лига 3 | 05/13 15:00 | 28 | Сокол Острода v Легионовия Легионово | L | 1-2 | |
Полша - Лига 3 | 05/06 12:00 | 27 | Уния Скерневице v Сокол Острода | L | 2-0 | |
Полша - Лига 3 | 04/29 14:00 | 26 | Сокол Острода v ЛКС Лодз II | L | 0-2 | |
Полша - Лига 3 | 04/23 10:00 | 25 | ММКС Конкордия Елблаг v Сокол Острода | L | 2-0 | |
Полша - Лига 3 | 04/15 14:00 | 24 | Сокол Острода v ЗКС Олимпия Замбров | L | 2-3 | |
Полша - Лига 3 | 04/08 10:00 | 23 | Пилица Бялобжеги v Сокол Острода | L | 1-0 | |
Полша - Лига 3 | 04/01 14:00 | 22 | Сокол Острода v Варта Серадж | L | 0-4 | |
Полша - Лига 3 | 03/25 11:00 | 21 | Легия Варшава 2 v Сокол Острода | D | 0-0 | |
Полша - Лига 3 | 03/18 13:00 | 20 | Сокол Острода v Млавянка Млава | L | 1-4 | |
Полша - Лига 3 | 03/11 14:00 | 19 | Нови Двор Мазовецки v Сокол Острода | L | 5-0 | |
Полша - Лига 3 | 03/04 13:00 | 18 | Сокол Острода v Брон Радом | L | 3-4 | |
Приятелски Мачове | 02/11 10:00 | - | Сокол Острода v ММКС Конкордия Елблаг | D | 2-2 | |
Полша - Лига 3 | 11/19 12:00 | 17 | Сокол Острода v Урсус Варшава | W | 4-3 | |
Полша - Лига 3 | 11/11 11:00 | 16 | Блонианка Блоние v Сокол Острода | W | 2-3 | |
Полша - Лига 3 | 11/06 11:00 | 15 | Лехия Томашов Мазовецки v Сокол Острода | D | 1-1 | |
Полша - Лига 3 | 10/29 12:00 | 14 | Сокол Острода v Пеликан Ловиц | W | 4-1 | |
Полша - Лига 3 | 10/22 13:00 | 13 | Погон Гродзиск Мазовецки v Сокол Острода | W | 1-2 | |
Полша - Лига 3 | 10/15 13:00 | 12 | Сокол Острода v Ягиелония Бялисток 2 | W | 3-2 | |
Полша - Лига 3 | 10/08 13:00 | 11 | Легионовия Легионово v Сокол Острода | D | 1-1 | |
Полша - Лига 3 | 10/01 13:00 | 10 | Сокол Острода v Уния Скерневице | L | 0-4 | |
Полша - Лига 3 | 09/24 12:00 | 9 | ЛКС Лодз II v Сокол Острода | L | 2-1 | |
Полша - Лига 3 | 09/17 14:00 | 8 | Сокол Острода v ММКС Конкордия Елблаг | W | 2-1 | |
Полша - Лига 3 | 09/10 14:00 | 7 | Олимпиа Замбров v Сокол Острода | W | 2-3 | |
Полша - Лига 3 | 09/03 14:00 | 6 | Сокол Острода v Пилица Бялобжеги | W | 3-0 |
Sokół Ostróda is a Polish football club based in Ostróda, Warmian-Masurian Voivodeship. They compete in the fourth-tier III liga.