Купа Сетка - Жени | 02/14 08:30 | - | Олександра Цюпко v Роксолана Будник | W | 1-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/14 07:30 | - | Роксолана Будник v Алина Куртенко | W | 3-1 | |
Купа Сетка - Жени | 02/14 06:30 | - | Svitlana Yureneva v Роксолана Будник | W | 1-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/11 17:05 | - | Анастасия Мидвецка v Роксолана Будник | W | 2-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/11 16:05 | - | Роксолана Будник v Олена Пентюк | W | 3-2 | |
Купа Сетка - Жени | 02/11 13:35 | - | Роксолана Будник v Олександра Цюпко | L | 0-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/11 11:35 | - | Роксолана Будник v Алина Куртенко | L | 0-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/08 12:30 | - | Яна Михайлик v Роксолана Будник | L | 3-0 | |
Купа Сетка - Жени | 02/08 11:00 | - | Роксолана Будник v Ирина Асеева | L | 2-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/08 09:00 | - | Олха Юренева v Роксолана Будник | W | 2-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/08 07:00 | - | Olga Melnyk v Роксолана Будник | W | 1-3 | |
Купа Сетка - Жени | 02/08 06:00 | - | Надия Хармаш v Роксолана Будник | W | 0-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/19 18:10 | - | Надия Хармаш v Роксолана Будник | W | 0-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/19 17:10 | - | Ирина Асеева v Роксолана Будник | W | 2-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/19 15:40 | - | Олха Юренева v Роксолана Будник | L | 3-1 | |
Купа Сетка - Жени | 01/19 13:40 | - | Виктория Куртенко v Роксолана Будник | L | 3-1 | |
Купа Сетка - Жени | 01/19 11:40 | - | Olga Melnyk v Роксолана Будник | W | 0-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/15 12:00 | - | Svitlana Yureneva v Роксолана Будник | D |
|
|
Купа Сетка - Жени | 01/15 11:00 | - | Надия Хармаш v Роксолана Будник | W | 2-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/15 09:30 | - | Olga Melnyk v Роксолана Будник | W | 1-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/15 07:30 | - | Яна Михайлик v Роксолана Будник | W | 1-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/15 05:30 | - | Ирина Асеева v Роксолана Будник | W | 1-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/13 18:10 | - | Виктория Куртенко v Роксолана Будник | L | 3-0 | |
Купа Сетка - Жени | 01/13 17:10 | - | Надия Хармаш v Роксолана Будник | L | 3-2 | |
Купа Сетка - Жени | 01/13 15:40 | - | Olga Melnyk v Роксолана Будник | L | 3-1 | |
Купа Сетка - Жени | 01/13 13:40 | - | Ирина Асеева v Роксолана Будник | L | 3-2 | |
Купа Сетка - Жени | 01/13 11:40 | - | Олха Юренева v Роксолана Будник | W | 2-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/12 18:10 | - | Виктория Куртенко v Роксолана Будник | W | 2-3 | |
Купа Сетка - Жени | 01/12 17:10 | - | Олександра Цюпко v Роксолана Будник | L | 3-1 | |
Купа Сетка - Жени | 01/12 15:40 | - | Svitlana Yureneva v Роксолана Будник | L | 3-1 |