03/11 16:00 |
3 |
[3]
Енеа АЗС Познан Жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[6]
|
W |
72-75
|
03/08 17:00 |
22 |
[9]
Енерга Торун жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[6]
|
W |
81-97
|
03/04 17:00 |
21 |
[5]
Заглебие Сосновиец жени
v
Енеа Горшув жени
[1]
|
L |
67-85
|
02/19 14:00 |
19 |
[5]
Заглебие Сосновиец жени
v
Полковице жени
[2]
|
L |
57-82
|
02/15 17:00 |
18 |
[3]
ВБВ Арка Гдиня жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[5]
|
L |
76-70
|
01/30 17:00 |
20 |
Заглебие Сосновиец жени
v
25 Бидгошч жени
|
W |
97-70
|
01/15 17:00 |
16 |
[6]
Заглебие Сосновиец жени
v
УМКС Люблин жени
[5]
|
W |
71-69
|
01/08 14:00 |
15 |
[5]
Заглебие Сосновиец жени
v
Шленза Вроцлав жени
[9]
|
L |
75-78
|
01/04 17:00 |
14 |
[6]
АЗС Познан жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[5]
|
L |
78-66
|
12/28 18:00 |
13 |
[11]
Пружков жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[2]
|
L |
82-69
|
12/21 17:00 |
12 |
[3]
Заглебие Сосновиец жени
v
Полония Варшава жени
[8] |
W |
69-57
|
12/17 16:00 |
11 |
[4]
Заглебие Сосновиец жени
v
Енерга Торун жени
[9]
|
W |
94-79
|
12/11 17:00 |
10 |
[2]
Енеа Горшув жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[5]
|
L |
98-61
|
12/04 14:00 |
9 |
25 Бидгошч жени
v
Заглебие Сосновиец жени
|
W |
75-79
|
11/19 17:00 |
8 |
[6]
Полковице жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[3]
|
L |
76-58
|
11/12 17:00 |
7 |
[4]
Заглембе Сосновец жени
v
ВБВ Арка Гдиня жени
[1]
|
W |
59-57
|
11/09 19:00 |
1 |
[10]
Полония Варшава жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[6]
|
W |
56-66
|
10/30 17:00 |
5 |
[2]
УМКС Люблин жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[7]
|
W |
71-79
|
10/23 16:00 |
4 |
[8]
Шленза Вроцлав жени
v
Заглебие Сосновиец жени
[5]
|
L |
84-62
|
10/19 16:00 |
3 |
[4]
Заглебие Сосновиец жени
v
Енеа АЗС Познан Жени
[11]
|
W |
63-62
|
10/15 13:00 |
2 |
Заглебие Сосновиец жени
v
МКС Прушков жени
|
W |
74-51
|
03/19 16:00 |
3 |
[8]
Заглембе Сосновец жени
v
Полковице жени
[1]
|
L |
79-87
|
03/13 17:00 |
3 |
[1]
Полковице жени
v
Заглембе Сосновец жени
[8]
|
L |
117-81
|
03/12 17:00 |
3 |
[1]
Полковице жени
v
Заглембе Сосновец жени
[8]
|
L |
93-69
|
03/06 17:00 |
22 |
[8]
Заглембе Сосновец жени
v
Енерга Торун жени
[11]
|
L |
53-58
|
02/27 17:00 |
21 |
[2]
УМКС Люблин жени
v
Заглембе Сосновец жени
[7]
|
L |
93-69
|
02/20 15:00 |
20 |
[8]
Заглембе Сосновец жени
v
ГТК Гдиня жени
[11] |
W |
74-59
|
02/16 16:00 |
14 |
[8]
Арка Гдиня жени
v
Заглембе Сосновец жени
[7]
|
L |
86-71
|
02/13 15:00 |
19 |
[4]
Шленза Вроцлав жени
v
Заглембе Сосновец жени
[8]
|
L |
81-78
|
01/29 16:00 |
15 |
[6]
Заглембе Сосновец жени
v
Полония Варшава жени
[8] |
W |
89-79
|