11/02 12:55 25 Лиор Голдънберг v Дан Адед 7-6,4-6,6-7
11/02 12:10 25 Лев Левятов v Shay Bar Menahem 4-6,2-6
11/02 11:55 25 Едуардо Коен v Филип Пеливо 1-6,1-6
11/02 11:35 25 Едан Лешем v Омер Йешая 6-1,6-2
11/02 10:20 25 Даниел Кукирман v Офек Амоял 6-2,6-1
11/02 10:05 25 Iiro Vasa v Арнауд Бови 4-6,5-7
11/02 09:40 25 Джакопо Беретини v Orel Kimhi 7-6,6-2
11/02 08:00 25 Джошуа Лък v Юнсеонг Чунг 3-6,1-6
11/02 08:00 25 Niv Zuckerman v Шон Камушев 3-6,4-6
11/02 08:00 25 Шахар Елбаз v Михаил Перволаракис 6-2,2-6,5-7
11/01 14:15 25 Сахар Симон v Алек Беклей 6-3,6-4
11/01 13:40 25 Asaf Friedler v Еро Васа 3-6,4-6
Тенис турнирът ITF M25 - Мейтар е професионално тенис състезание, организирано от Международната тенис федерация (ITF). Турнирът се провежда на твърда настилка и е част от мъжката World Tennis Tour M25. Той се провежда в Мейтар, Израел, на кортовете на Тенис център Мейтар.

Турнирът е създаден през 2023 г. и е включен в календара на ITF World Tennis Tour. Той предлага награден фонд от 25 000 долара и точки за световната ранглиста на ITF.

ITF M25 - Мейтар привлича международни тенис играчи, които се състезават за точки и награден фонд. Той е възможност за играчите да натрупат опит и да подобрят класирането си, както и да се доближат до по-високите нива на професионалния тенис.

Турнирът включва основна схема за 32 сингъл и 16 двойки. Квалификационни кръгове се провеждат, за да се определят останалите участници в основната схема.

Победителят в синглите получава 500 точки за ранглистата на ITF, докато финалистът получава 250 точки. Победителите на двойки получават по 200 точки, а финалистите получават по 110 точки.

ITF M25 - Мейтар е ценна възможност за тенис играчите да се развиват и да постигат целите си в спорта. Той играе важна роля в развитието на професионалния тенис и предоставя на играчите платформа за израстване и постигане на потенциала си.