ITF M25 - Мейтар

Тенис турнирът ITF M25 - Мейтар е професионално тенис състезание, организирано от Международната тенис федерация (ITF). Турнирът се провежда на твърда настилка и е част от мъжката World Tennis Tour M25. Той се провежда в Мейтар, Израел, на кортовете на Тенис център Мейтар.

Турнирът е създаден през 2023 г. и е включен в календара на ITF World Tennis Tour. Той предлага награден фонд от 25 000 долара и точки за световната ранглиста на ITF.

ITF M25 - Мейтар привлича международни тенис играчи, които се състезават за точки и награден фонд. Той е възможност за играчите да натрупат опит и да подобрят класирането си, както и да се доближат до по-високите нива на професионалния тенис.

Турнирът включва основна схема за 32 сингъл и 16 двойки. Квалификационни кръгове се провеждат, за да се определят останалите участници в основната схема.

Победителят в синглите получава 500 точки за ранглистата на ITF, докато финалистът получава 250 точки. Победителите на двойки получават по 200 точки, а финалистите получават по 110 точки.

ITF M25 - Мейтар е ценна възможност за тенис играчите да се развиват и да постигат целите си в спорта. Той играе важна роля в развитието на професионалния тенис и предоставя на играчите платформа за израстване и постигане на потенциала си.