04/09 23:00 1 ФК Синсинати v Шарлот Индипендънс 2-1
04/09 21:00 1 Ричмънд Кикърс v ФК РНЙ 1-0
04/09 19:30 1 Колорадо Суичбанкс ФК v Финикс Райзинг ФК 2-0
04/09 02:30 1 ЛА Галакси 2 v Ориндж Каунти 1-1
04/09 02:00 1 Портланд Тимбърс II v Рио Гранде Вали Торос 0-2
04/04 00:00 1 Такома Дефайънс v ФК Сан Антонио 0-3
04/03 19:00 1 Филаделфия Юниън 2 v ФК Синсинати 1-2
04/03 02:30 1 Сакраменто Републик v Финикс Райзинг ФК 1-0
04/03 02:00 1 Ориндж Каунти v Saint Louis FC 1-3
04/03 02:00 1 Портланд Тимбърс II v Ванкувър Уайткапс 2 1-3
04/03 01:00 1 Реал Монархс СЛК v ЛА Галакси 2 3-3
04/03 00:00 1 Тулса v Спортинг Канзас Сити 2 1-2

Юнайтед Сокър Лийг (на английски: United Soccer League или USL) е първенство по футбол на САЩ, еквивалентно на втора дивизия. В него участват 33 отбора: 31 от САЩ и 2 от Канада. Както и всички нива на футбола в САЩ, то е дивизия тип „затворена система“ – без изпадащи отбори. USL е най-голямата професионална втора дивизия в света по брой на отбори.

САЩ - ЮСЛ Чемпиъншип е професионална футболна лига в Съединените щати. Основана през 2010 г., тя е втората по сила дивизия в американската футболна пирамида след Мейджър Лийг Сокър (MLS). Лигата се състои от 31 отбора, разделени на Източна и Западна конференция. Редовният сезон на ЮСЛ Чемпиъншип се провежда от март до октомври, като всеки отбор играе по 34 мача. Победителите от всяка конференция се класират директно за финалите, а отборите на второ и трето място от всяка конференция играят плейофи, за да определят още два отбора, които ще участват във финалите. Финалите на ЮСЛ Чемпиъншип се провеждат в един мач и победителят се коронясва за шампион на лигата. ЮСЛ Чемпиъншип е важна част от американския футболен пейзаж, като служи като трамплин за много играчи и треньори към Мейджър Лийг Сокър и други топ лиги по света.